-Vaříme- rychlá,zdravá a vegetariánská večeře

6.7.14


Krásný letní večer,
Přes léto asi nikdo z nás nemá chuť na nějaká těžká jídla a v kuchyni se vám dlouho taky zdržovat nechce. A tak dnes přicházím s mým oblíbeným receptem na večeři, ale klidně i na oběd. Jídlo je hlavně jednoduché,rychlé,zdravé a dokonce vhodné i pro vegetariány.


Základem jsou samozřejmě kvalitní a čerstvé suroviny. Tady jsou pro ilustraci vyfocené sušené bylinky ale nejlépe použijte čerstvé, které jsou prostě nenahraditelné. Takže pokud si koupíte čerstvé žampiony, klidně použijte ty. Důležitý je i dobrý sýr. Já jsem použila tento parmazán od firmy Gran Moravia, který je v ČR zatím tím nejlepším, který jsem kdy jedla.
Začneme teda tím, že si nakrájíme rajčata a žampiony a nastrouháme sýr. Potom si na pánem dáme rýži. Nemusíte ani používat žádný olej nebo máslo. Za chvilku přidáme rajčata,žampiony a bylinky podle chuti. Několik minut dusíme a poctivě mícháme. Nakonec asi minutu před podáváním přisypeme sýr,promícháme a máme hotovo. 


Zdravá a rychlá večeře je na světě! Doufám, že recept vyzkoušíte a samozřejmě mi dejte vědět, jak to dopadlo :)You Might Also Like

0 komentářů

instagram