Inspirace? Oblečte se do ovoce.

12.6.14

PineapplesTrend 

Tak je tu konečně léto, ale s ním bohužel i konec školního roku. To je také důvod, proč se tu poslední dobou neobjevovaly žádné články, ale škola je mi přece jen přednější. Naštěstí už budeme psát jen 2 písemky plus máme polovinu známek uzavřených. Známky se ovšem oficiálně uzavírají až příští pátek, takže příští týden bude ještě trochu hektický a mě čekají ty nejhorší předměty.

Nicméně od školy si dejme chvíly klid a teď k dnešnímu článku.Asi jste si všimly, že letošním trendem je ovoce nejen na talíří, ale i na oblečení, a proto jsem si pro vás nachystala takovou malou letní inspiraci.   

Tašky ve tvaru ovoce vypadají vážně vtipně a jsou dost originální. Hlavně ta ananasová.


Kraťásky,šaty,kalhoty a vše, na co jen vzpomenete. Něco s ovocem najdete snad na každém eshopu. Takto divoce vzorované kalhoty moc nemusím, ale ty s topshopu jsou vážně top.Dokonce ani celosvětově známé converse nebo vans nezapomněly na ovoce. Je libo třešně,jahody nebo pomeranče?


I pro milovnice jednoduchosti jako je černá a bílá se tu něco najde. Ananasový top ze Zary je vážně krásný stejně jako roztomilé jahůdkové plavky?

PS: Moc se omlouvám, ale vážně nechápu,proč první 2 koláže jsou normální a druhé 2 mají šedé pozadí.

Oblékáte se do ovoce?

You Might Also Like

0 komentářů

instagram