Vánoční TAG

11.12.13


Protože už tu máme předvánoční čas,mám pro vás dneska samozřejmě Vánoční tag.Dárky už mám všechny nakoupené,jen by ji mělo ještě pár přijít poštou,tak doufám že dorazí a nebudu něco muset shánět na rychlo.A jak jste na tom s dárky vy?

Jaká je tvá oblíbená vánoční barva?
Já nemám moc nějakou konkrétní,ale spíš taková ta klasika jo červená,zlatá,zelená,taky bílá a modrá.

Je Štědrý večer. Zůstaneš ve svém domácím oblečení nebo se hezky oblékneš a upravíš?
Určitě se hezky obléknu a upravím.Dávám si na tom celkem záležet a i tady na blogu se objeví můj vánoční outfit.

Otevíráš své dárky večer nebo ráno, v kolik?
Tak to je v České republice asi jasný.Samozřejmě večer po večeři.Přesný čas ale vážně nevím.My večeříme v 6,takže tak v 7?

Upekla jsi někdy chaloupku z perníčku?
Jasně,když jsem byla menší tak to byla moje nejoblíbenější zábava.Teď už na to bohužel není čas,protože taková chaloupka zabere opravdu celý den. Jaký film je v období Vánoc tvým nejoblíbenějším?
Já mám na Vánoce ráda klasické,české pohádky.Dlouho to byly Tři oříšky pro Popelku,teď už ji vystřídal Císařův pekař a Pekařův císař.Ale když se tak nad tím zamýšlím,mám ráda i Kevina ze série Sám doma,ale na toho jsme se nikdy nedívali na štědrý večer.

  

Co děláš o vánočních prázdninách?
Tak různě.Chodíme ven s kamarády.Jezdíme lyžovat na 3 dny do Rakouska atd.

Máš nějaké vánoční přání?
Tak můj ježíškovský wishlist jsem už vám ukazovala zde. A dále pak samozřejmě hodně štěstí, zdraví a další hezké věci, co se přejí každý rok.

Jaká je tvá oblíbená vánoční vůně?
Nemám žádnou vánoční voňavku, ale miluju čokoládové máslo a můj nový sprcháč s vůní granátového jablka. Taky tu vůni co je u nás od z cukroví a samozřejmě jak voní jehličí.

Jaké je tvé oblíbené vánoční jídlo/pochoutka?
Bez pochyby vanilkové a pařížské rohlíčky. Potom taky granátové jablko, taky vánočku. No a samozřejmě uzené maso, které u nás k Vánocům patří a bez něj by to nebyly Vánoce.
Jak budeš trávit Štědrý den?
Jako každý rok,půjdeme do lesa nakrmit zvířátka(taťka je myslivec),u ohně pokecat s přáteli.Doma se podíváme na nějakou pohádku a budeme se těšit na večer.

You Might Also Like

0 komentářů

instagram